StarTech.com FANBOX92 Ficha Técnica
Consulte online ou descarregue Ficha Técnica para Componentes de arrefecimento para computador StarTech.com FANBOX92. StarTech.com 92x25mm Dual Ball Bearing Computer Case Fan w/ LP4 Connector Manual do Utilizador
  • Descarregar
  • Adicionar aos meus manuais
  • Imprimir
  • Página
    / 2
  • Índice
  • MARCADORES
  • Avaliado. / 5. Com base em avaliações de clientes
Vista de página 0
92x25mm Dual Ball Bearing Computer Case Fan w/ LP4 Connector
StarTech ID: FANBOX92
This 9.2cm x 9.2cm x 2.5cm (3 5/8" x 3 5/8" x 1") Dual Ball Bearing PC case fan is an add-in cooling fan
designed to fit most computers.
due to overheating components.
moving 39.35 CFM (cubic feet per minute) of air.
Power is supplied to the fan using a standard LP4 (hard drive power connector) pass through plug.
Applications
Replace a noisy or failed computer case fan
Install into a computer case to increase air flow and cooling
Features
92mm dual ball bearing fan design
Inline LP4 power connectors
www.startech.com
Vista de página 0
1 2
Resumo do Conteúdo
Página 1 - Features
92x25mm Dual Ball Bearing Computer Case Fan w/ LP4 ConnectorStarTech ID: FANBOX92This 9.2cm x 9.2cm x 2.5cm (3 5/8" x 3 5/8" x 1") Dual
Página 2
Technical SpecificationsWarranty 2 YearsNumber of Conductors 2Fan Bearing Type Ball BearingConnector Type(s) 1 - LP4 (4 pin; Molex Large Drive Power)